Ейдан Уайт: Сучасна журналістика. Виклики і візія

16.06.2017

19:00 - 21:00

Омеляновича-Павленка, 4/6 (вул. Суворова, 4/6)

Вхід безкоштовний

Сучасна журналістика. Виклики і візія
Публічна розмова з Ейданом Уайтом16 червня, 19:00-21:00, MediaHub, Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 4/6 (колишня вул. Суворова), 1 поверх, вхід з двору

Популізм і патріотизм, пост-правда і фейки, пропаганда і “альтернативні факти”, миттєва журналістика і гонитва за сенсаціями та збагаченням – чи є в цій мозайці сучасного медіаландшафту місце традиційним “золотим” етичним цінностям? Чи може медіспільнота подолати внутрішні суперечки та перетворитися на cуб’єктного гравця, стати справжньою 4-ю владою, і чи може саморегуляція сприяти цьому? Як журналістам і редакторам займаючи професійну позицію, не втратити контакту з аудиторією і відповісти на виклики сучасного інформаційного середовища? Якими можуть бути журналістські і етичні стандарти у майбутньому?

Запрошуємо до публічної розмови з Ейданом Уайтом (Aidan White), головою і засновником міжнародного об’єднання «Мережа Етичної Журналістики» (Ethical Journalism Network), журналістом, який 24 роки обіймав посаду Генерального Секретаря Міжнародної Федерації Журналістів (МФЖ).

Пан Уайт писав для The Guardian, Financial Times, Sunday Times, був засновником Міжнародної асоціації із захисту свободи слова (IFEX) та Міжнародного інституту безпеки журналістів (INSI). Він ініцюював кампанію, в результаті якої Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію (1738) з прав журналістів у зонах військового конфлікту.

Мова – англійська з послідовним перекладом на українську.

Вхід за реестрацією
https://docs.google.com/forms/d/1IqB20jSTEIm1bi01p-K00LMleZjfo7X2_EplgPPna9c/edit

Організатори: Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Комісія журналістської етики (КЖЕ)

Контакти
066 748 38 16
cje.info@gmail.com