Компроміс: з кимось чи з собою?

09.02.2017

19:30 - 21:30

вул. Суворова, 4/6

200 грн

Друзі, ми дуже раді сповістити, що Вільна Академія Змін розпочинає новий сезон подій! Ми підготували для Вас багато цікавого – нові теми, цікаві спікери та гості, нові формати подій та сегменти знань. І розпочинаємо ми з психології, та теми, яка стосується кожного з нас і є дуже гострою і важливою зараз для нашого суспільства. .

Компроміс або «йти на компроміс» … Ми чуємо ці слова дуже часто. Наше повсякденне життя 24/7 переповнене постійним зіткненням з протилежними поглядами або діями – на роботі, в сім’ї, у колі знайомих і навіть у магазині. У всіх цих ситуаціях обставини змушують нас йти на певний компроміс. Ми дуже часто «одягаємо» на себе «маски» для різних ситуацій та оточення, не усвідомлюючи, що весь цей час йдемо на компроміс намагаючись «відповідати» законам соціуму, в якому живемо.

Але що таке компроміс насправді? Яка його природа? І головне, ми йдемо на компроміс з кимось або все ж з самими собою? Що заважає нам зробити крок назустріч іншому? Чому в нашому суспільстві так слабо розвинена культура компромісу і як це можна виправити?

На ці та інші цікаві запитання ми спробуємо знайти відповіді на нашій зустрічі, яка відбудеться 9 лютого у приміщенні MediaHub о 19.30.

З ким зустріч?
Tina Beradze – психіатр та психотерапевт, медичний психолог. експерт з поведінкової психології, член Асоціації випускників медичної школи Harvard University (США). член Всесвітньої асоціації біологічної психіатрії, автор популярних статей, наукових публікацій, лекцій, телевізійних і радіо виступів.

Ведучий зустрічі — Misha Feldman автор та засновник проекту Вільна Академія Змін

// Обов’язкова реєстрація на подію: https://goo.gl/D6GBqP

КВИТКИ
// Квитки на місці у день події: 200 грн
ЗНИЖКИ
// Квитки онлайн (до 17.00 дня події): 150 грн за посиланням: https://goo.gl/uT4MND
// Два квитки на місці події: 350 грн
// Пенсіонери на місці події: 50 грн

З усіх питань телефонуйте нам за номером: +38 (097) 494-1859

Долучайтесь! Знання Завжди Доречні