Фото інсталяція Мій особливий день

26.05.2017

15:00 - 18:00

Омеляновича-Павленка, 4/6 (вул. Суворова, 4/6)

Вхід безкоштовний

Запрошуємо Вас на презентацію проектів та фото інсталяцію, які відбудуться 26 травня о 15:00 в #MediaHub (за адресою м. Київ, вул. Суворова 4/6, м. Арсенальна)

В рамках проекту «Посилення спроможності неурядових громадських організацій України та Грузії до участі в діалозі щодо надання соціальних послуг» було підтримано 20 спільних проектів від неурядових громадських та благодійних організацій в партнерстві з органами місцевого самоврядування.
Всі організації, з якими ми співрацюємо є сервісними і надають соціальні послуги особам з інвалідністю, людям літнього віку та внутрішньо-переміщеним особам. Проекти розраховані на рік, та спрямовані побудову співпраці між організаціями та органами місцевої влади з метою покращення соціальних послуг для вразливих верств населення. В травні проекти п’ятьох організацій вже добігають кінця. 15 ще продовжуть свою роботу до жовтня.

Ми прагнемо розповісти Вам що відбулось за цей рік, які досягнення наших субгрантерів, тому запрошуємо Вас на презентацію результатів роботи 5 проектів, яка відбудеться 26 травня о 15:00 в #MediaHub

15 організацій продовжують свою роботу і готові розповісти Вам про свої здобутки і свої досягнення. Тому ми щиро раді запросити Вас побачити фото інсталяцію “Мій особливий день”, яка розповість Вам про звичайний день звичайної організації, яка об’єднує людей з великими серцями.

Для участі просимо зареєструватись за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0LhBRDYjsHLfZEaHn_JM9JxYvYfuBTOLwpf8gY2DTmvTvJg/viewform?c=0&w=1

Про проект:
Проект реалізовується за підтримки Європейського Союзу.

Проект «Посилення спроможності неурядових громадських організацій України та Грузії до участі в діалозі щодо надання соціальних послуг» спрямований на посилення спроможності місцевих неурядових організацій, які надають соціальні послуги, до участі у формуванні політики та співпраці з органами місцевого самоврядування. Проект реалізується УНЦПД спільно з Спілкою Робітничих Самаритян (Німеччина) та Центром Стратегічного Дослідження та Розвитку Грузії.